ZŠ a MŠ ÚSTAVNÍ, fakultní škola PedF UK ,smluvní partner BRITISH COUNCIL.
Adresa: Hlivická 1/400,
PRAHA  8, Czech Republic.

PROJEKTY - PROJEKT ESF INOSKOP

ZŠ a MŠ Ústavní byla aktivním účastníkem  dlouhodobého projektu, nazvaného INOSKOP.

Tento projekt byl spolufinancován Evropským sociálním fondem, státním rozpočtem České republiky a rozpočtem hlavního města Prahy. Výsledkem náročné dvouleté práce všech školních týmů vybraných škol Prahy je kromě jiných výstupů i velmi zajímavá tištěná publikace - sborník, ve kterém zájemci najdou vše o naší škole a práci jejích pedagogů.

.

Cíle projektu

• Zavádění pedagogických a didaktických inovací do práce učitelů základních škol, které ve svém důsledku pozitivně ovlivní počáteční vzdělávání žáků tak, aby měli lepší základní předpoklady pro budoucí úspěch ve studiu a v zaměstnání v měnícím se evropském vzdělávacím prostoru a na trhu práce.
  • Vytvoření sítě inovujících základních škol, které se obohacují o nové teoretické a aplikační poznatky.
  • Přiblížení školy rodičům, veřejnosti...
  • Poskytnutí odborné pomoci učitelům, jejich dlouhodobé a systematické vzdělávání pro zvýšení profesionality a osobnostně sociální rozvoj.
  • Umožnění zpětné vazby pedagogické fakultě pro další vzdělávání studentů učitelství.

Partner projektu

Univerzita Karlova Praha, Pedagogická fakulta, Ústav výzkumu a rozvoje vzdělávání

Podpořené osoby JPD pro cíl 3 - všichni žáci 2. stupně ZŠ

Realizační tým školy