ZŠ a MŠ ÚSTAVNÍ, fakultní škola PedF UK ,smluvní partner BRITISH COUNCIL.
Adresa: Hlivická 1/400,
PRAHA  8, Czech Republic.

Detail článku

Květnové poděkování rodičům.

Různé ZŠ
24. 5. 2015 23:55
Čtenářů: 380
Fotogalerie
Na naší škole je nemálo rodičů, kteří se školou aktivně spolupracují a pomáhají tak zpestřit práci pedagogů a umožnit našim žákům zajímavé zážitky. Ráda bych poděkovala alespoň některým z nich.

  1. Paní Drahomíře Martínkové za zajištění pěkné exkurze žákům třídy 7. B. Měli jsme možnost navštívit hasičskou stanici v Březiněvsi, kde nám místní dobrovolní hasiči pan Jaroslav Penc a Martin Juráš nám věnovali svůj volný čas  a připravili velmi zajímavou exkurzi.
    Umožnili nám prohlídku vybavení hasičských aut a hasičské stanice, předvedli nám plnou výstroj hasiče. Odborný výklad podaný se zaujetím a doplněný názornými ukázkami dokázal strhnout i ty největší zlobily. Pro žáky byla velmi atraktivní i možnost praktického "hašení", kdy jsme si mohli vyzkoušet práci s hadicí pod proudem vody.

  2. Další poděkování patří panu Janu Kolářovi a panu Zdeňku Bártíkovi, kteří opakovaně poskytují bezplatně materiál pro práci ve školních dílnách (dřevo, plechy, atd.).
    Zajištění dostatku jednotného materiálu umožnilo připravit v rámci projektového dne naší školy dílnu Malí řemeslníci. V této dílně si žáci po úvodním seznámení s bezpečností práce a pracovními postupy vyrobili dle vlastní volby model dřevěného nákladního automobilu nebo kočárku a přívěsek z plechu ve tvaru srdce či parníku. Rychlejší děti si v ušetřeném čase zhotovily i jednoduchou loďku.


Děkuji všem výše uvedeným za spolupráci

Zdeňka Kamarádová

Fotogalerie:Informace k článku
Nejčtenější článek kategorie Různé ZŠ:
... zápis do 1. tříd ZŠ a další aktuality...

Hodnocení článku
Průměrné skóre: 3.0
Hlasů: 159

Kliknutím na zvolený počet hvězdiček hodnotíte článek. Dobrý článek = více hvězdiček a naopak.

1

2

3

4

5

Copyright ZŠ - Ústavní 2006 - 2015 | Provozováno na RS MAXSOFT