ZŠ a MŠ ÚSTAVNÍ, fakultní škola PedF UK ,smluvní partner BRITISH COUNCIL.
Adresa: Hlivická 1/400,
PRAHA  8, Czech Republic.

Detail článku

Besídky v MŠ ke Dni matek 2007

Mateřská škola
31. 5. 2007 15:23
Čtenářů: 3043
Fotogalerie
Všechny naše paní učitelky v MŠ připravily s dětmi maminkám k svátku úžasná divadelní a hudební představení. Dne 15.5.07 se ve všech třídách sešli rodiče, prarodiče, sourozenci..., aby se potěšili tím, co jim jejich děti již tradičně v květnu nachystaly.

Máme velikého a milého přítele naší mateřinky, pana hudebního skladatele a muzikanta Emila Hradeckého, který má u nás v MŠ svou manželku jako učitelku a který pro nás a hlavně pro naše děti píše krásnou muziku a písničky. Ve všech čtyřech třídách se hrála pohádka s písničkami, většinou Sněhurka a sedm trpaslíků právě od pana Hradeckého. Krásná hudba, která sama dětem napovídá a vede je. Málokdo umí takovou napsat. Děti hrály a zpívaly s velkou zodpovědností a stále po očku sledovaly, zda je jejich dospěláci pozorují. Všude se moc tleskalo a pak se předávaly dárečky maminkám.
Krásné odpoledne by nikdy nemohlo být takové, kdyby nebylo našich paní učitelek, které nacvičení všech divadel, písniček, básniček, tanečků...věnují velmi mnoho času a své vlastní energie. Děkujeme jim !!
Ve fotogalerii se můžete podívat na pár fotografií ze tříd berušek, motýlků a vlaštoviček.

Fotogalerie:

;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
;
Informace k článku
Nejčtenější článek kategorie Mateřská škola:
Besídky v MŠ ke Dni matek 2007

Hodnocení článku
Průměrné skóre: 2.9
Hlasů: 1022

Kliknutím na zvolený počet hvězdiček hodnotíte článek. Dobrý článek = více hvězdiček a naopak.

1

2

3

4

5

Copyright ZŠ - Ústavní 2006 - 2015 | Provozováno na RS MAXSOFT